اخبار

شماره تماس تهیه کننده 09121324126 سری جدید برنامه پول کجاست اولین برنامه تلویزیونی استخدام واقعی شرکت کاریزما

برنامه پول کجاست برنامه ای است از شبکه ایران کالا به کارگردانی آقای حمید تهرانی که پنج شنبه ها ساعت ۲۲ پخش می شود.

در این برنامه یک کارفما حضور پیدا می کند و از بین ۳ نفر کارجو یک نفر را استخدام می کند. در این برنامه کارفرما باشگاه ثروتمندان خودساخته ایران بوده و دکتر علی جاوید به اتفاق دکتر فرشاد ماقنتی به عنوان کارشناس حضور داشتند.

مشاهده خبر

شماره تماس تهیه کننده 09121324126 سری جدید برنامه پول کجاست اولین برنامه تلویزیونی استخدام واقعی شرکت بادران

بازاریابی شبکه ای که نوعی از بازایابی دهان به دهان است این روزها در کشور ما بازار داغی دارد. بین جوان های ایرانی صحبت ها در مورد نتورک مارکتینگ و بازاریابی شبکه ای بسیار است. این روزها صحبت هایی که در مورد ثروتمند شدن از طریق نتورک مارکتینگ می شود بین دختر و پسرهای ایرانی زیاد است.

سودای ثروتمند شدن از طریق زیر مجموعه هایی که همیشه و در هر شرایطی برایشان پول سازی می کنند. در این مقاله قصد دارم در مورد بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ و حقایقی که در این باره وجود دارد صحبت کنم.

مشاهده خبر

شماره تماس تهیه کننده 09121324126 اولین برنامه تلویزیونی استعداد یابی و استخدامی اینبرنامه شرکت هلدینک آترین

 

هلدینگ آترین در برنامه پول کجاست شبکه ایران کالا معرفی محصولات شرکت به همراه استخدام نیروی انسانی را با بهترین روش انتخاب کردند

مشاهده خبر

حمید عبدل تهرانی 09121324126سری جدید برنامه پول کجاست اولین برنامه تلویزیونی استخدام واقعی شرکت مهباف

استخدام رفور گر فرش در شرکت مهباف بطور واقعی  ، ۰۲۱-۸۸۶۸۰۴۶۲ ، ۰۲۱-۲۲۸۹۳۲۲۲ با ۴۰ سال تجربه در صادرات و خدمات فرش با دستگاه ها و گرمخانه مدرن و با رعایت اصول مذهبی و کیفیت عالی در شستشوی قالی های نفیس دستباف و ماشینی 
سلامت فرش، ریشه ها را کتبا ضمانت کرده و به صورت رول و اتو شده با کاور تحویل می دهد 
لکه برداری، ترمیم ریشه، رفو، چرم، رفع سوختگی، خشکشویی مبل، خوشخواب و موکت 
تحویل ۴۸ ساعته 
طبق نرخ اتحادیه

مشاهده خبر

شماره تماس تهیه کننده 09121324126 اولین برنامه تلویزیونی استعداد یابی و استخدام واقعی شرکت فیروز

گروه بهداشتی فیروز در سال ۱۳۵۳ با مشارکت شرکت جانسون اند جانسون آمریکا به عنوان اولین تولید کننده محصولات بهداشتی کودک در خاورمیانه آغاز به کارکرد و امروز پس از گذشت ۴۰ سال به عنوان بزرگترین تولید کننده تخصصی محصولات کودک در ۵ گروه محصولی، کالاهای متنوعی را عرضه می کند.

کلیه محصولات این شرکت در واحد تحقیق و توسعه(R&D) با همکاری مراکز علمی مطالعه و فرمولسازی شده و پس از آزمایش های کلینیکی دوره ای و تست های گوناگون بر روی مواداولیه و اثبات سازگاری محصول با پوست لطیف کودکان به مرحله تولید می رسد.

توجه به نیازها و خواسته های مصرف کنندگان، ارتقاء روز افزون کیفیت، توزیع گسترده محصولات، ارائه خدمات بهتر به مشتریان، توجه به نوآوری در فرمولاسیون و بهینه سازی آن مطابق با آخرین یافته ای علمی از جمله اهداف دائمی گروه بهداشتی فیروز است.

در این مسیر شرکت فیروز به استعانت از حضرت حق به پشتوانه اعتماد مصرف کنندگان گام های جدیدی را برای توسعه محصولات برخواهد داشت، که امید است مورد قبول بزرگترین حامیان فیروز که همان مصرف کنندگان محصولات هستند قرار گیرد.

مشاهده خبر

شماره تماس تهیه کننده 09121324126 سری جدید برنامه پول کجاست اولین برنامه تلویزیونی استخدام واقعی شرکت سبزان

شرکت سبزی ایران در سال ۱۳۵۹ شروع به فعالیت نموده و کار خود را به عنوان اولین تولید کننده ادویه کاری در ایران پا به عرصه تولید نمود و با توجه به نیاز مصرف کنندگان مواد غذایی و صادرات آن به سراسر دنیا اقدام به تولید سبزیجات خشک نمود و با بهرگیری از ماشین آلات مدرن توانست در اوایل سال ۱۳۶۹ به عنوان بزرگترین تولید کننده سبزیجات خشک و صادر کننده نمونه، محصولات خود را به کشور های اروپایی و کانادا و کشور های حاشیه خلیج فارس و استرالیا و کشور های آسیای میانه صادر نماید و پس از مدت کوتاهی فعالیت خود را با بکارگیری ماشین آلات از کشور های اروپایی در خصوص تولید سوپ های نیمه آماده و انواع کوکو، کتلت و آش و چاشنی های سالاد و جدیداً هم اقدام به تولید پاستای نیمه آماده با طعم های مختلف در بسته بندی دوی پک نموده است. از دیگر فعالیت های این شرکت تامین کننده مواد اولیه کارخانه جات بزرگ مواد غذایی در گروه سس وکنسرو ،لبنیات ،چیپس واسنک و... و همچنین تامین ادویه جات خاص رستورانهای معتبر و همچنین زمان آزاد کارخانه را اختصاص به تولید محصولات برای کارخانه جات با نام آنها داده است. این شرکت دارای خط کامل قوطی سازی و مظروف پت و ماشین آلات مدرن بسته بندی و خشک کن های تمام اتوماتیک و خط کامل آسیاب ادویه جات بوده و با در اختیار داشتن بخش کنترل کیفیت و آزمایشگاه و کادر مجرب و تحصیل کرده توانسته هرساله بعنوان شرکت نمونه از طرف وزارت جهاد کشاورزی برگزیده و میزبان چندین وزیر و مسئولین زیربط دولتی و همچنین میزبان سفرا و وزراء و مسئولین کشاورزی و غذایی دیگر کشور ها باشد

مشاهده خبر